Науковці Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України  взяли  участь у Рівненському регіональному форумі «Органічне виробництво – практичні кроки для виходу на експортні ринки», який відбувся 9 червня 2016 року у м. Рівне. 

Форум  відбувся за участі заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації І.О. Тимошенка, заступника директора департаменту – начальника відділу стратегії розвитку харчової промисловості Міністерства аграрної політики та продовольства України В.М. Пугачова, представника Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, громадської спілки «Органічна Україна», керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, науковців.

В своїх доповіді «Особливості застосування добрив та відтворення родючості ґрунтів в органічному землеробстві» В.М. Польовий звернув увагу на особливості удобрення під час вирощування продукції рослинництва за органічною технологією. Крім того, він ознайомив учасників форуму з результатами досліджень інституту в галузі органічного землеробства.