Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем науки! День науки свято людей творчої праці, вшанування наукових традицій, досягнень учених якими пишаємося і на які покладаємо сподівання. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства.

Наукові працівники та їх наполеглива праця примножують здобутки у науці та зростання благополуччя кожної родини.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом з тим це – основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього.

 Сучасна наука є головною продуктивною силою, що веде світову спільноту до вершин прогресу. Попри всі негаразди і складнощі сьогодення науковці відіграють надзвичайно важливу роль у забезпеченні розвитку держави.

Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН є одним з кращих в Західному регіоні. Це величезна праця, наполегливі пошуки та дослідницька робота низки поколінь співробітників установи. Сьогодні, незважаючи на безліч суб’єктивних і об’єктивних проблем, Інститут має високий потенціал для продовження наукових досліджень за пріоритетними аграрними напрямками розвитку.

Звертаючись до колег-науковців з нагоди Дня науки в Україні, висловлюю щирі вітання та вдячність за їхню клопітку працю, за відданість своїй справі та особистий вагомий внесок у розвиток аграрної науки.

Бажаю Вам творчих успіхів та невтомності у пошуках істини, реалізації найсміливіших задумів та планів і відмінних результатів роботи.

Миру, добра, міцного здоров’я, благополуччя і світлого людського щастя.

 

                                         З повагою, директор інституту  В.М. Польовий