15 червня 2017року на базі  Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбувся  День поля «Новітні технології у землеробстві»

 

В Дні поля взяли участь керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, фермери, науковці, представники фірм.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися заступник голови Рівненської облдержадміністрації Тимошенко Ігор Олександрович та директор Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН Польовий Володимир Мефодійович. Вони наголосили на важливості такого заходу де аграрії можуть перейняти досвід науковців та запровадити новації у виробництво. 

Учасникам Дня поля було продемонстровано понад 140 сортів озимих і ярих зернових культур та біля 30 сортів і гібридів озимого ріпаку вітчизняної та іноземної селекції.

Науковці Інституту представили інноваційні розробки з удосконалення технологій вирощування озимої пшениці, озимого ріпаку, ефективні заходи з використання соломи в удобрення та із оптимізації кислотності ґрунту. Окрім того, було представлено особливості технології вирощування енергетичної верби та продемонстровано понад 20 різних видів рослин біомасу яких можна використовувати для виробництва біопалива, Значна увага під час демонстраційного показу приділялась диверсифікації галузі рослинництва у зв’язку із зміною клімату.

В Дні поля з демонстрацією своїх інноваційних продуктів взяли участь ТОВ «Долина-центр» та ТОВ «Сарниторф».