День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості.

 

Інститутом сільського господарства Західного Полісся НААН спільно з Державною установою «Рівненська фітолабораторія» в рамках Міжнародного дня здоров’я рослин проведено Круглий стіл на тему: «Здоров’я рослин для збереження довкілля»

12 травня 2023 року Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН взяв  участь у спільній нараді Управління фітосанітарної безпеки у Рівненській області з представниками підприємств та організацій, які вирощують та реалізовують насіння і садивний матеріал, приуроченій до Міжнародного дня здоров'я рослин.

      9 лютого 2022 року відбулися вибори директора Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України.

      За результатами таємного голосування більшістю голосів наукових працівників Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України директором наукової установи обрано Першуту Володимира Володимировича.

9 липня 2021 року в Інституті сільського господарства Західного Полісся НААН відбулося виїзне засідання вченої ради сумісно з методичною комісією з приймання польових дослідів, закладених в межах виконання завдань програм наукових досліджень НААН на 2021 рік.

07.07.2021 року в ІСГ Західного Полісся НААН було проведено польове інспектування насінницьких посівів – один із найважливіших заходів сортового контролю.

08 липня 2021 року ІСГ Західного Полісся спільно з кафедрою агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП на базі Інституту було проведено науково – практичний семінар “Наукові основи інноваційних технологій у землеробстві”.

     24 червня 2021 року в Інституті сільського господарства Західного Полісся відбувся День поля – 2021 за темою «Інноваційні технології – запорука високих прибутків».

Між Інститутом сільського господарства Західного Полісся та Національним університетом водного господарства та природокористування укладено Договір про створення філії кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ННІ агроекології та землеустрою НУВГП на базі наукової установи.

      15 жовтня 2020 року відбулися Загальні збори Національної академії аграрних наук України, головним питанням порядку денного яких було обрання дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів. На 16 вакансій академіків НААН претендувало 46 кандидатів.

     Інститутом сільського господарства Західного Полісся НААН спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування 20 червня 2020 р. проведено науково-виробничий вебінар "Теорія, практика управління поживним режимом ґрунтів".

16 вересня 2020 в Інституті сільського господарства Західного Полісся відбувся науково-методологічний семінар «Особливості вирощування біоенергетичних культур в умовах Західного Полісся».

20 червня 2019 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбувся  День поля, участь в якому взяли  керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, працівники фітосанітарної лабораторії та управління фітосанітарної безпеки, фермери, науковці, представники фірм.

Учасникам Дня поля було продемонстровано колекції понад 80 сортів озимих та ярих зернових культур,  біля 20 сортів і гібридів озимого вітчизняної та іноземної селекції.