Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН приймає участь у 33 Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-21», яка проходить 8 – 11 червня 2021 року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

      15 жовтня 2020 року відбулися Загальні збори Національної академії аграрних наук України, головним питанням порядку денного яких було обрання дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів. На 16 вакансій академіків НААН претендувало 46 кандидатів.

16 вересня 2020 в Інституті сільського господарства Західного Полісся відбувся науково-методологічний семінар «Особливості вирощування біоенергетичних культур в умовах Західного Полісся».

     Інститутом сільського господарства Західного Полісся НААН спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування 20 червня 2020 р. проведено науково-виробничий вебінар "Теорія, практика управління поживним режимом ґрунтів".

Державне підприємств «Дослідне господарство  «Білокриницьке» Інституту сільського господарства Західного Полісся   НААНУ», оголошує про намір передати в оренду:

20 червня 2019 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбувся  День поля, участь в якому взяли  керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, працівники фітосанітарної лабораторії та управління фітосанітарної безпеки, фермери, науковці, представники фірм.

Учасникам Дня поля було продемонстровано колекції понад 80 сортів озимих та ярих зернових культур,  біля 20 сортів і гібридів озимого вітчизняної та іноземної селекції.

24 червня 2016 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН проведено «День поля»

Під час проведення Дня Поля широко демонструвались сорти озимих та ярих зернових культур, сої, кукурудзи, картоплі

 

17 червня 2016 року в рамках відзначення 60-річчя заснування наукової установи на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми збалансованого ведення землеробства в сучасних господарсько-економічних умовах».