24 червня 2021 року в Інституті сільського господарства Західного Полісся відбувся День поля – 2021 за темою «Інноваційні технології – запорука високих прибутків».

    У Дні поля взяли участь спеціалісти сільськогосподарського вирорбництва Рівненщини, керівники і спеціалісти департаменту АПР Рівненської ОДА, Рівненської обласної фітосанітарної лабораторії, Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродслужби в Рівненській області та викладачі Національного університету водного господарства та природокористування.  

    Учасники заходу ознайомилися з інноваційними розробками Інституту та інших аграрних наукових установ України.

    Основною темою демонстраційного показу під час Дня поля була родючість ґрунту. Демонструвалися ефективні заходи із покращення родючості низькопродуктивних ґрунтів Західного Полісся, а також сучасні підходи до обробітку ґрунту і використання побічної продукції в сівозміні.  

    Широко була представлена колекція сортів та гібридів озимої пшениці, озимого ріпаку, сої, кукурудзи, соняшнику та біоенергетичних культур (238 сортів та гібридів).

    Значна увага приділялась висвітленню основних напрямів удосконалення інноваційних технологій вирощування озимої пшениці, озимого ріпаку, сої та кукурудзи.

Новина на Facebook