Комплекс заходів з відновлення родючості агрохімічно деградованих ґрунтів забезпечує покращення родючості ґрунту та зростання продуктивності сівозміни в 2,2 рази.
Диференційовані системи удобрення сільськогосподарських культур за джерелами органічних речовин і нормами мінеральних добрив забезпечують продуктивність сівозміни на рівні 6,6-6,8 т/га зернових одиниць.
Удосконалені системи обробітку ґрунту забезпечують зростання врожайності культур в сівозміні на 7-10%, зменшення витрат палива на обробіток ґрунту на 12-15%, збереження родючості ґрунту.
Короткоротаційні сівозміни з оптимальним насиченням зерновими культурами для господарств різних форм власності і спеціалізації, які забезпечують продуктивність на рівні 6,21-7,68 т/га зернових одиниць
Технологія підтримуючого вапнування кислих ґрунтів, яка забезпечує утримання реакції ґрунтового розчину на рівні рН 5,8-6,0 та підвищення продуктивності культур сівозміни на 19-26%.
Інтенсивна технологія вирощування озимої пшениці на основі оптимізації сортового складу, строків сівби, умов живлення рослин макро- і мікроелементами та системи захисту посівів від шкідливих організмів, забезпечує урожайність зерна на рівні 8,0-9,0 т/га з якістю не нижче ІІІ класу.
Інтенсивна технологія вирощування кукурудзи на зерно гібридів ранніх груп стиглості на основі оптимізації густоти рослин та системи догляду за посівами, забезпечує урожайність зерна на рівні 10,0-11,0 т/га із збиральною вологістю менше 20%.
Інтенсивна технологія вирощування озимого ріпаку на основі оптимізації сортового складу, строків сівби, умов живлення рослин макро- і мікроелементами та системи захисту посівів від шкідливих організмів, забезпечує урожайність насіння 3,5-4,0 т/га.
Удосконалена технологія вирощування буряків цукрових, яка передбачає позакореневі підживлення мікродобривами на фоні оптимальних норм мінеральних добрив та забезпечує урожайність коренеплодів на рівні 65,0-70,0 т/га.
Удосконалена технологія вирощування картоплі за рахунок оптимізації системи живлення рослин макро- і мікроелементами та інтенсивного захисту посадок від шкідників, хвороб та бур'янів, забезпечує урожайність на рівні 35,0-38,0 т/га.
Удосконалені технології вирощування вівса та гречки на основі використання органічних добрив та біологічних препаратів для виробництва органічної продукції.
Екологічно-безпечна система захисту зернових культур від шкідливих організмів за умов регулювання їх розвитку і чисельності, яка базується на комплексному застосуванні гербіцидів, фунгіцидів та біопрепаратів.
Заходи щодо адаптації сільськосподарського виробництва до змін клімату та запобігання деградаційним процесом у агроекосистемах Західного Полісся.
Технологія вирощування енергетичної верби для виробництва твердого палива забезпечує урожайність 90-120 т/га сирої біомаси, що еквівалентно 16-21 тис.м3 природного газу.
Заходи щодо раціонального використання облугуючих масивів низькопродуктивних земель регіону.
Система удосконалення стада української чорно-рябої молочної породи, що забезпечує підвищення продуктивності корів до 6000-7000 кг молока.
Заходи з удосконалення стада абердин-ангуської породи в напрямку підвищення м'ясної продуктивності, середньодобові прирости живої ваги становлять 1000-1200 г