19 червня 2018 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбувся  День поля. В Дні поля взяли участь керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, фермери, науковці, представники фірм.

      З вітальним слово до учасників заходу звернулися директор Департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації Переходько Надія Іванівна та директор Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН Польовий Володимир Мефодійович. Вони наголосили на важливості такого заходу де аграрії можуть перейняти досвід науковців та запровадити новації у виробництво. 

      Учасникам Дня поля було продемонстровано колекції понад 90 сортів озимих і ярих зернових культур та біля 30 сортів і гібридів озимого та ярого ріпаку вітчизняної та іноземної селекції.

      Науковці Інституту представили інноваційні розробки з удосконалення технологій вирощування  сої, озимих та ярих зернових культур, а також біоенергетичних та нішевих. Значна увага під час демонстраційного показу приділялась диверсифікації галузі рослинництва у зв’язку із зміною клімату.

      В сучасних високоінтенсивних технологіях важливе значення має оптимізація мінерального живлення рослин як макро- так і мікро- елементами. Тому велика увага під час Дня поля приділялася застосуванню мікродобрив та біологічних добрив в системах удобрення сільськогосподарських культур. В цьому напряму свої інноваційні розробки демонстрували ТОВ «Українські гумати», ТОВ «Захід Агрохім» та ТОВ «Долина-Центр».

      Інноваційна продукція ТОВ «Укравіт Агро» на посівах озимого ріпаку та озимої пшениці забезпечила формування високопродуктивних рослин з очікуваною врожайністю відповідно 3,5т/га та понад 8т/га зерна високої якості.

      На Дні поля були представлені високопродуктивні гібриди озимого ріпаку та ярого ріпаку компанії «НПЦ-Україна» та озимого ріпаку компанії «Євраліс-семенс» з потенційною продуктивністю понад 3,5 т/га насіння.

 

 

 
 

                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                             БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ