19 жовтня 2018 р. в м. Рівне відбувся Міжнародний аграрний форум “AGRORIVNE 2018”. В рамках форуму відбулися семінари: “Перспективи розвитку аграрної галузі”, “Фермерство 2.0” та  “Розвиток та можливості ОТГ через сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи та сімейні ферми”.

Інститут прийняв активну участь у заходах форуму. Безпосередньо на виставковому майданчику були представлені сорти зернових та зернобобових культур вітчизняної селекції, колекція енергетичних та нішевих культур, кращі закінчені розробки Інституту у вигляді науково-практичних рекомендацій. Експозиція Інституту викликала жваву зацікавленість сільгоспвиробників та відвідувачів заходу.

Змістовні консультації з питань технології вирощування енергетичних культур надавав кандидат с.-г. наук, с.н.с. Роман Васильович Шевчук, характеристику сортів зернових та зернобобових культур вітчизняної селекції об’єктивно висвітлив агроном Олексій Олегович Ропак.

Спікером на семінарі “Фермерство 2.0” з темою “Зміни клімату та можливості диверсифікації у рослинництві” виступила заст. директора з наукової роботи, кандидат с.-г. наук, с.н.с. Людмила Яківна Лукащук.